Vítejte, Přihlásit

Kategorie

Kontakt

  K-Pralines s.r.o.
  Na klínku 695/1a
  644 00 Brno
  IČO: 05768144
  DIČ: CZ05768144
  spisová značka: C 97923 vedená u Krajského soudu v Brně
  tel: 775 697 804

Obchodní podmínky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online. V případě technického výpadku pak nejpozději do 48hodin.

Složení pralinek, včetně alergenů je k nahlédnutí na prodejně.

  Všeobecné podmínky

Přijetí objednávky do systému internetového obchodu Koruna pralines je závazné pro obě strany. Internetový obchod může v ojedinělých případech požádat kupujícího (obvykle telefonicky) o autorizaci objednávky. Odmítne-li kupující autorizaci, považuje se objednávka za neplatnou.

Kupující je povinen vyplnit takové pravdivé údaje, které umožní vystavení platného daňového dokladu a které umožní bezproblémové doručení zásilky.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

  Platební a dodací podmínky

V našem internetovém obchodě můžete zboží obdržet a uhradit několika způsoby, které volíte při závěrečné finalizaci objednávky.

Akceptujeme bankovní převod a hotovost.

Bankovní spojení: 115-4062330257/0100

Při objednávce v pracovní dny do 9:00 bude Vaše objednávka předána ještě týž den přepravní firmě, která ji obvykle doručí v ČR do 2 pracovních dnů. Objednávky realizované po 9:00 budou obvykle doručeny do 3 pracovních dnů. Možné je i dřívější dodání ze strany přepravní firmy. O stavu odeslání Vás budeme informovat e-mailem nebo telefonicky

V případě osobního vyzvednutí Vás budeme informovat e-mailem nebo telefonicky jakmile bude Vaše objednávka připravena.

Přejeme Vám příjemný nákup.